Reference

Rezidence Anna

Luxusní pětipodlažní bytový komplex Anna volně navazuje na rezidenční projekt Anenské terasy v historicky nejzajímavější části města Brna. Je zde 16 nadstandardních bytových jednotek 1+kk až 3+kk, velkorysé terasy a balkony.

Rozsah realizace: Plně jsme vybavili koupelny v tomto luxusním pětipodlažním komplexu těmi nejluxusnějšíma značkama. Použité značky a informativní text bude brzy doplněn. Děkujeme za pochopení.

Rok realizace 2015

http://www.rezidenceanna.cz/

HOTEL A KOMPLEX MIURA

Art & Design MIURA hotel poskytuje ubytování ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite. Hotel se nachází přímo na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná, kde se pořádal golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Tento jedinečný hotelový koncept nabízí nečekané spojení designu, umění, Miura SPA, golfu a přírody v srdci Beskyd – v Čeladné.

Rozsah realizace: velký projekt realizovaný přes našeho hotelového partnera. Na projektu byly použity naše nejžádanější značky. Luxusní obklady a koupelnová keramika presně zapadají do luxusního hotelu Miura.

Rok realizace 2011

http://www.miura.cz/

Hotel KINGS COURT

Hotel nabízí luxusní ubytování v 137 pokojích, unikátní konferenční prostory, mezi které patří i velkolepý Ballroom Franz Josef, vhodný pro všechny typy firemních akcí, speciálních příležitostí a svateb.

V tomto hotelu jsme meli na starosti jak koupelny na hotelových pokojích, tak i veřejné prostory. Použité značky a informativní text bude brzy doplněn. Děkujeme za pochopení.

Rok realizace 2011

http://www.hotelkingscourt.cz/

Rezidence Anenské terasy

Rezidenční dům na Kopečné ulici v klidné části Starého Brna poskytuje atraktivní bydlení v celkem 61 bytech. Protože se jednalo o luxusní byty a tedy i koupelny, Design Bath byl u toho.

Plně jsme vybavili koupelny těmi nejluxusnějšíma značkama. Použité značky a informativní text bude brzy doplněn. Děkujeme za pochopení.

Rok realizace 2011

http://www.anensketerasy.cz/

Restaurant Borgo Brno

Restaurace BORGO Agnese je v Brně od roku 2008. Je zaměřena na středomořskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů. Uspokojí i ty nejnáročnější jídelní guru. Ve stejném duchu se odráží i interiér restaurace, kde jsou použity produkty prodávané pod značkou Design Bath.

Pro ukázku z restaurant Borgo jsme si vybrali záchody. Použité značky a informativní text bude brzy doplněn. Děkujeme za pochopení. 

Rok realizace 2008

http://www.borgoagnese.cz/

Zamilujte si náš katalog, bezplatně zašleme: