Catalano - znovuobnovená kolekce Verso

26.06.2020

Jedna z nejstarších kolekcí - Verso, existující již od roku 2003, je zpět!

Verso, nejhranatější série, která byla na krátko zcela vylistována z produktů Catalano, je znovu na scéně. Její sortiment se nyní skládá z kompaktních a malých umyvadel a umývátek. 

Tradiční hranaté tvary této kolekci a tenké hrany pro maximální možné využití kapacity umyvadla jsou optimalizované zejména pro malé prostory. 

Kolekce se nyní sestává z pěti umyvadel na zavěšení /položení na desku, všechna o šířce 35cm, dále ze tří umyvadel taktéž o šířce 35cm pouze na položení a také ze tří malých umývátek, vhodných i do opravdu maličkých místností...

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.