Gessi 316

30.05.2017

Italský výrobce vodovodních baterií Gessi přichází v roce 2017 s novinkovou kolekcí vzbuzující velké emoce.

Tvořivostí sobě vlastní vytvořilo Gessi zcela nový vzhled baterie s bohatě zdobeným tělem. Estetické a dekorativní detaily - zejména textura a vzor na těle baterie, přináší opravdu vytříbený a nečekaný prvek do koupelny. Pojmenování kolekce „316" nese název po použitém materiálu - exkluzivní nerezové oceli AISI 316. Přesně šest nezaměnitelných vzorů, které vznikají na povrchu baterií při výrobě z této exkluzivní oceli, je určeno těm, kteří milují rozmanitost, high-tech věci, dekorace a smysl pro dotek. Na výběr je z hladkých povrchů, s jemnou a jednodušší texturou až po odvážnou a hrubou texturou po celém povrchu těla baterie. Gessi vytvořilo jedinečnou kolekci 316 v neopakovatelném a grandiózním stylu.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.