Gessi přicházející novinky II.část

23.06.2019

V druhé části novinek se s námi pojďte podívat, co je nového ve světe domácího wellness...

První novinkou je kolekce Hi-Fi. Inspiraci zvukovou technikou přehlédne jen málokdo:-) Ovládání tlačítek a koleček je zcela intuitivní, hravé a jednoduché. Tvar těla sprchové baterie slouží zároveň jako praktická odkládací polička. Série Hi-Fi bude nabízena v mnoha moderních kovových barvách. 

Zcela nová je také kolekce Outdoorových sprch s avantgardním designem, díky kterým si můžete užívat blahodárné kombinace vody, slunce a čerstvého vzduchu kdekoli u Vás na zahradě či u bazénu a dát Vašemu domácímu wellness nový rozměr. Dva typy G01 (kulatý) a G02 (hranatý) se spoustou detailů a variabilních možností Vás nadchnou!

Některé stávající  kolekce se dočkali nových barevných variant - například Minimali, 3mm, Cascata či Afilo. 

Stejně jako novinky z I.části, i na tyto si ale musíme ještě chvíli počkat. Gessi avizuje dodání v horizontu následujích  1-2let. 

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.