Nová kolekce Zucchetti.Kos Nude

22.06.2018

Fascinující kolekce francouzské návrhářky Sybille de Margerie s průhlednými skleněnými ovládacími prvky s malou vzduchovou bublinkou uvnitř.

Kolekce Nude je novinka vytvořená návrhářkou Sybille de Margerie pro Zucchetti.Kos a je vytříbenou francouzskou kombinací emocí a fantazie.
Při návštěvě vynikajících francouzských vinných sklepů se Sybille de Margerie dotkla tajemného umění vinařství a její zrak zahlédl skleněnou zátku, která
se používala na dřevěných sudech ve sklepě. Inspirace skleněnou zátkou ve vinném sklepě dala vzniknout vzácné křišťálové rukojeti kolekce Nude. Francouzské umění
se setkalo s italskou špičkovou technologií. Moderní rysy, smysl pro detail a snaha o dokonalost, zároveň však jednoduchost a sofistikovanost. Nude Vás bude fascinovat svou průhledností a malou vzduchovou bublinou zalitou uvnitř. Konstrukce rukojetí dodává pocit luxusu a potěšení z doteku.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.