Vylepšená ochranná glazura Cataglaze+ Silver Titanium

17.03.2019

Firma Catalano inovovala a tím ještě povýšila perfektní vlastnosti své ochranné nano glazury na keramických výrobcích. Cataglaze+ Silver Titanium je nyní obohacena o ionty stříbra a titanu.

Ochranná nano glazura Cataglaze je nyní vylepšena a obohacena o ionty stříbra a titanu. Díky tomu je nejen ještě odolnější proti usazování vodního kamene a snadněji se čistí, ale hlavně získává antibakteriální účinky certifikované dle normy ISO 22196. Její účinnost se udává 99,99% při zabíjení bakterií a mikrobů!

Mezi další benefity ochranné glazury Cataglaze+ Silver Titanium patří ještě větší lesk, odolnost vůči chemikáliím, respekt k životnímu prostředí díky minimalizaci nutnosti používání čistících prostředků, bleskové a snadné čištění, maximální ochrana a dlouhá životnost.
A to nejlepší na konec - stejně jako Cataglaze, tak i vylepšená glazura Cataglaze+ je zdarma na všech keramických výrobcích Catalano.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.