Hotel Courtyard Marriott

Ul.Holandská, Brno. Dodavatel Dara interier.

Hotel Courtyard Marriott je situovaný v Brně v nové komerční zóně plné zeleně, nedaleko řeky Svratky, která je po obou březích lemována stezkami na kolo, brusle, ale i pěší vycházky.
Prostory hotelu jsou vyvedeny v moderním duchu. Interiér je namíchán z šedých, modrých a hnědých odstínů, z použitých materiálů je významné dřevo, sklo a imitace kamene.
Ve velkoryse pojatých koupelnách a sociálních zařízeních naleznete umyvadla a toalety značky Catalano a umyvadlové, vanové a sprchové baterie firmy Zucchetti.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.