Rezidence Hendlův Dvůr

Praha 6. Architekt Jan Kačer AIP Architekti. Investor Skanska.

Hendlův dvůr, původně nazývaný Šárecký dvorec, je zmiňován již v nejstarších kronikách a vztahují se k němu prastaré legendy.

Rezidence Hendlův dvůr je architektonicky i urbanisticky významný celek patřící do nejstarší zástavby příslušné části Dejvic. Základní ideou rekonstrukce a dostavby byla celková revitalizace původních historických objektů a citlivé dotvoření areálu v kontextu s okolní zástavbou.

Designbath se podílel na vytváření koupelen v objektu. Dodána byla sanitární keramika značky Catalano, baterie a sprchové systémy značky Gessi, sprchové zástěny Inda a dlažby a obklady Porcelanosa.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.