Šárecké údolí

Praha 6 – Dejvice. Architekti: studia Olgoj Chorchoj a SIMPLin. Investor KKCG.

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení.

50 nízkoenergetických a pasivních domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Součástí je i centrální park se vzrostlou zelení a designovou klubovnu. Ulice mají rezidenční charakter a naleznete zde také dětské hřiště.

Pod interiéry domů se podepsali renomovaní architekti: studio OLGOJ CHORCHOJ je autorem vnitřních dispozic a standardů 1. etapy. Studio SIMPLin navrhlo interiéry a standardy 2. etapy.
Součástí vybavení koupelen v projektu Šárecké údolí se objevila sanitární keramika Catalano a baterie firem Gessi a Zucchetti.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.