Zubní klinika CENESSTO

Ul.Lidická, Brno.

Zubní klinika CENESSTO sídlí v nově přistavěném 9. patře na ulici Lidická a je jedním z nejvýše položených míst v blízkém okolí, díky čemuž má výhled na celé historické centrum Brna.

Nově zbudované patro bylo ušito na míru požadavkům kliniky – cílem bylo maximální a funkční využití prostoru, moderní příjemný design a kvalitní a nadčasové zařízení. Další výhodou nového a posledního patra byla možnost prosvětlení prostoru pomocí obřích světlíků.

Podlahu v celém objektu pokrývá neutrální dlažba série Dover (Porcelanosa) v kombinaci s dekorem téže firmy, který vytváří dojem koberce v prostoru čekárny. Stejný dekor byl usazen i do pultu, který je netradiční kombinací umělého kamene a právě dlažby s dekorem.

Sociální zařízení byla zcela v režii Designbathu. Stěny toalet zdobí obklady ze série Forest chelsea a Marmi, podlahy pak věrně navazují na dřevěné atypické prvky v čekárně – sérií Oxford. Sanitární keramika z dílny Catalano a vodovodní a sprchové baterie firmy Zucchetti a Gessi v tomto projektu také našly své uplatnění. Nejkrásnějším zákoutím je  sociální zařízení pro imobilní pacienty, na kterých se nijak nešetřilo a i zde byla použita dlažba série Dover,  obklad s dekorem z téže série a sanitární keramika pro imobilní značky Catalano.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.