Značky

Urbatek

Doménu společnosti představují velkoformátové obklady, dlažby a desky, které lze využít u mnoha povrchů a ve všech typech interiérů. Jejich použitím lze docílit v privátních i veřejných prostorech dnes tolik žádoucího celistvého konceptu. Je také odborníkem na dlažby ve vysoce namáhaných prostorech.

Gamadecor

Společnost patřící mezi nejmodernější výrobní závody na světě s těžištěm v kuchyňském a koupelnovém nábytku, u nějž klade důraz na moderní design, absolutní kvalitu a nejnovější technologie vč. laserového svařování spojů a nanotechnologií, a to s cílem maximálního využití potenciálu všech interiérů.

Karol

V produktech KAROL, které čítají koupelnový nábytek, vany, sprchové zástěny a vaničky, se snoubí perfektní funkčnost s vysokou estetikou. Koupelna v pojetí KAROL nemá být jen dokonale funkční a krásná, ale má odrážet osobnost uživatele. Právě proto klientům umožňuje maximální personalizaci.

Cordivari

Jeden z nejvýznamnějších výrobců klasických i designových topných žebříků a radiátorů, jehož produkty navrhované a vyráběné v Itálii splňují nejpřísnější evropské standardy. Jejich přidanou hodnotou je silná orientace na design, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a snaha o maximální komfort.

Glassdesign

Skvělá volba pro ty, kteří hledají sanitární keramiku, která je prodchnutá luxusem, neotřelostí a originalitou. Té je docilováno kombinací různých typů materiálů a používáním nejnovějších technologií pro jejich zpracování. Každý výrobek je tak uměleckým dílem s perfektně propracovanými detaily.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram