Více o značce

Italská společnost Caleido je na trhu od roku 1993 a od této doby obohacuje celosvětový trh o designové i klasické radiátory. Představuje důležitého ambasadora tradice designu „Made in Italy“, který má obchodní zastoupení ve více než 50 zemích světa.
 
Stěžejními hodnotami společnosti Caleido jsou nejvyšší možná kvalita produktů a maximální funkčnost, ať už z hlediska technologií nebo vizuálního vjemu. Pro Caleido je také charakteristická neustálá investice do výzkumu a inovací, což se odráží nejen ve vývoji produktů s nízkým vlivem na životní prostředí, ale také v eliminaci environmentální zátěže v rámci všech fází produkčního cyklu.

Caleido si plně uvědomuje důležitou roli objektů, které do domovů přinášejí prvek tepla, a proto radiátorům dopřává prvotřídní design. Díky němu radiátory Caleido získávají přidanou hodnotu, která je přenášena do interiéru, v němž jsou zakomponovány. Stávají se tak stěžejním protagonistou prostoru, objektem s uměleckými hodnotami.
 
Toho všeho Caleido dosahuje díky pokročilým metodám projektování, avantgardním technikám a spolupráci s prestižními architekty a designéry. Mezi ně patří jména jako Karim Rashi, Gabriele &Oscar Buratti, Giuseppe Bavuso, Marco Piva, Alessandro Canepa, James di Marco a Francesco Lucchese.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?
prohlidněte si toho více

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram