Více o značce

Italská společnost INDA založená roku 1944 v Caravate sdružuje 3 divize, díky kterým nabízí široké spektrum koupelnového vybavení. Od doplňků, přes nábytek, až po sprchové zástěny. Klienti si mohou vybrat z vysoké variability v rámci forem, materiálů i barev.

Úspěch společnosti INDA je založený na schopnosti vnímat neustále se proměňující potřeby a vkus klientů, a předvídat tendence ve vývoji způsobu bydlení. Všechny její produkty vychází z jednotné myšlenky, kterou je maximální svoboda možností při zařizování koupelny. Charakteristickými rysy koupelen INDA jsou kvalitní design, kreativita, originalita a elegance, a to jak v klasických, tak v moderních i avantgardních kolekcích. Díky této koncepci se produkty INDA mohou stát součástí jakéhokoliv architektonického projektu.
Design kolekcí INDA navrhují nejen známí a ve světě designu etablovaní designéři jako například Matteo Thun & Antonio Rodrigue či Paolo Salvadé, ale také mladí začínající designéři, kteří pocházejí z nejprestižnějších italských i evropských univerzit. Jimi vytvořený propracovaný design se v produktech INDA snoubí s nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Před zařazením do výroby jsou dále pečlivě zkoumány, aby bylo možné klientovi garantovat, že důvěra vložená do výrobků INDA, je skvělou volbou, již si bude pochvalovat dlouhá léta.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram