Více o značce

Společnost PORCELANOSA je světovou špičkou v oblasti luxusních koupelen, kuchyní, obkladů a dlažeb. Díky své jedinečnosti a nadčasovosti si PORCELANOSA získala tisíce architektů a okouzlila miliony zákazníků po celém světě. Oslovila je především díky svým excelentním technologickým a designovým inovacím, což přispělo také k tomu, že jako jediná interiérová firma na světě obdržela pečeť kvality od britské královské rodiny a prince Charlese. Navíc byla deníkem Financial Times a domem PricewaterhouseCoopers vyhlášena za jednu ze světově nejznámějších značek.


Její přínos, kvalitu výrobků i poskytovaných služeb, pozitivně hodnotí i řada celebrit. Mezi ambasadory této značky patří například George Clooney, Orlando Bloom, Irina Shayk, Richard Gere, Nicole Kidman, Antonio Banderas, Sarah Jessica Parker, Isabel Preysler, Cindy Crawford či Kevin Costner. Prestiž značky PORCELANOSA podtrhuje i její showroom v srdci New Yorku. Na křižovatce 5th Avenue a Broadway vznikl 7patrový showroom, který navrhl světoznámý architekt Norman Foster.

I přes svůj úspěch však PORCELANOSA nezapomíná na své závazky a péče a ochrana životního prostředí je jednou z jejích hlavních priorit. Tato skutečnost se promítá ve všech aspektech jejího fungování.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram