Více o značce

Hlavní doménou společnosti URBATEK jsou velkoplošné obklady a dlažby. V nabídce URBATEK najdete velkoformátové obklady a dlažby XLIGHT a desky XTONE, které lze využít do interiérů, včetně koupelen, či na kuchyňské desky. Navíc dokáží díky svému rozměru vytvářet plochy s minimem spár a vizuálně tak zvětšovat prostor.
Tyto materiály se ve spolupráci s architekty stávají základem zcela jedinečného, celistvého konceptu celého interiéru, který je velmi oblíbený v moderních domácnostech i komerčních objektech. V nabídce URBATEK najdete široké možnosti formátů a tlouštěk. A vy tak můžete vybírat z produkce velkofomátových keramických obkladů, které mohou dosahovat rozměrů až 100 × 300 cm.

Značka URBATEK hraje také prim u dlažeb do vysoce namáhaných, veřejných prostor. V její nabídce najdete slinuté, mrazuvzdorné dlažby, které disponují vysokou pevností a otěruvzdorností.

Vyberte si z nabídky URBATEK obklady či dlažby, které váš interiér promění v místo s neopakovatelnou atmosférou.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram