Více o značce

Značka ZUCCHETTI je autentickým příběhem světového úspěchu „Made in Italy“, majícím historii sahající až do roku 1929, kdy Alfredo Zucchetti založil v městě Valduggia (Piemont) malou slévárnu. Po „experimentální“ fázi, během níž společnost vyráběla vodovodní baterie a ventily určené pro průmysl, došlo v 50. letech k jejímu velkému rozmachu. Syn zakladatele, Mario Zucchetti, otevřel novou továrnu disponujícími nejmodernějšími technologiemi, začal propagovat značku na nejvýznamnějších světových veletrzích. Také otevřel exportní kancelář v Miláně, která získala firmě důležité zakázky v zámoří.

Další zásadní formování ducha značky ZUCCHETTI proběhlo v 70. letech, kdy se společnost začala zaměřovat na design svých produktů. Ve výrobcích Zucchetti se tak začaly propojovat inovativní technologie s inovativním designem. V 80. letech se pak společnost začala intenzivně soustředit na budování silného brandu. S příchodem nového milénia přišla proměna vnímání prostoru koupelny – začal být důležitý především zážitek.

S vědomím nutnosti poskytnout klientům co nejkomplexnější zážitek, v roce 2007 proběhla ze strany ZUCCHETTI akvizice společnosti KOS a vznikl tak nový brand ZUCCHETTI.KOS, který je schopen nabídnout kompletní vybavení koupelny.

Společnost ZUCCHETTI.KOS je díky své otevřenosti k avantgardním postupům, silným vizím, inovacím, citu pro detail, umění předvídat chování zákazníků a devadesáti letům práce na svém know-how, lídrem svého oboru nejen v rámci Itálie, ale celosvětově.

Produkty ZUCCHETTI.KOS jsou zamýšleny jako objekty, které zhodnocují architekturu, v níž jsou použity. Jako umělecká díla, která se podílejí na kvalitě každodenního života. Jako předměty, které mají schopnost poskytnout silné smyslové prožitky.

Společnost ZUCCHETTI.KOS si je plně vědoma intimního rozměru prostoru koupelny. Faktu, že často se jedná o jediný prostor, kde za sebou člověk může v klidu zavřít dveře a být pouze sám se sebou. Do svých produktů proto vkládají poetické asociace, okouzlujícím způsobem propojují různé kultury a snaží se o maximální harmonii. Zásluhou výrobků ZUCCHETTI.KOS získává prostor koupelny novou dimenzi, stává se domácím spa, které svého uživatele hýčká každý den.

ZUCCHETTI.KOS spolupracuje na svých kolekcích s řadou známých designérů jako jsou Matteo Thun, Antonio Rodriguez, Diego Grandi, William Sawaya, Barbara Sordina, Giorgio Marianell, Nespoli e Novara.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram