Gessi Origini

Origini, nová designová kolekce Gessi zaměřená na barvy a jejich kombinace, nabízí kompletní sortiment umyvadlových, sprchových a vanových systémů, koupelnové doplňky a sanitární keramiku.  Stavebním kamenem kolekce Origini je kombinování těla baterie a kulatých vložek, které se vkládají do různých komponent daného produktu, u baterií především do ovládacích prvků. Kulatý ozdobný prvek můžete umístit do […]

Origini, nová designová kolekce Gessi zaměřená na barvy a jejich kombinace, nabízí kompletní sortiment umyvadlových, sprchových a vanových systémů, koupelnové doplňky a sanitární keramiku.
 


Stavebním kamenem kolekce Origini je kombinování těla baterie a kulatých vložek, které se vkládají do různých komponent daného produktu, u baterií především do ovládacích prvků. Kulatý ozdobný prvek můžete umístit do Origini baterií umyvadlových, sprchových, vanových, bidetových, dokonce i do venkovní sprchy OUTDOOR či do věšáku na ručník.
 


Kulaté ozdobné vložky se vyrábí ve dvou variantách – jednobarevné a dvoubarevné (tzv. Art). Jednobarevné vložky zahrnují 17 variant, dvoubarevné 5 variant.


Těla baterií a dalších produktů z řady Origini nabízí zpravidla 15 barevných variant. Kromě klasických barev Gessi (chrom, finox, bronz, různé PVD povrchy atd), se představuje i 5 exkluzivních matných barev speciálně pro tuto kolekci: tělová (Cipria), šedá (Greige), zelená (Agave), žlutá (Ocra) a červená (Coral). Každá matná barva má kromě jednobarevné vložky i svou ART dvoubarevnou vložku. Žlutá a červená barva je v nabídce kromě matné, i v lesklé variantě.
 


Jednotlivé barvy jsou rozděleny do pěti kategorií: WARM, NEUTRAL, ACCENT, MATERIC a NATURE. Každá kategorie obsahuje barvy k sobě ladící a lze je tedy použít jako pomůcku při hledání vhodné kombinace. Kombinovat však můžete barvy jakkoliv nehledě na příslušnost do určité kategorie.

 Outdoorové sprchy a splachovací tlačítka jsou k dispozici pouze ve speciálních matných barvách. Taktéž umyvadla z materiálu Cristalplant lze objednat (kromě bílé a černé matné) pouze ve speciálních matných barvách.

Katalog všech novinek Gessi představených na veletrhu v Miláně 2022 si můžete prolistovat zde: katalog Miláno

Více fotek z kolekce Gessi Origini:

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram