Více o značce

Italská společnost Cordivari byla založena v roce 1972 a představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců klasických i designových topných žebříků a radiátorů. Ty jsou ve svém oboru synonymem kvality, komfortu a technologických inovací. Orientace na zákazníka pak z Cordivari vytváří společnost disponující komplexní nabídkou radiátorů na trhu. Produkty Cordivari jsou ze 100 % navrhované a vyráběné v Itálii a splňují nejpřísnější evropské standardy. Jejich vysokou přidanou hodnotou je pak silná orientace na design, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a snaha o maximalizaci komfortu.

Revoluční rok nejen v historii Cordivari, ale celého oboru, představuje rok 1991, kdy byl na trh uveden model Elen. Jednalo se o první dekorativní radiátor vyrobený z nerezavějící oceli. Materiálu, který je zcela recyklovatelný. V následujících letech byl tento model doplněn o další a vznikla tak kolekce Inox Style, jež se stala kultovní záležitostí a rozpoznávacím znakem společnosti. V současnosti nabízí Cordivari v rámci designové linie několik dalších kolekcí:

- Kolekce Extraslim je plná revolučních designových radiátorů, které sestávají z jediného topného tělesa o velmi nízké tloušťce.

- Kolekce Neo Design odráží trend minimalismu v interiéru a jejími stěžejními kvalitami jsou střídmost, elegance a čistota linií.

- Kolekce Classic Line reflektuje další tendenci současného interiérového designu, retro efekt, a interiéru tak propůjčuje nádech exkluzivity a „starých dobrých časů“.

- Kolekce Graphic Picture pojímá topné těleso jako malířské plátno, které je zhmotněním umělcovy kreativity či jako rám, uvnitř něhož mohou být zachyceny vaše vzpomínky. V interiéru působí jako unikát, který má schopnost maximálně odrážet vaši osobnost.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram