URBATEK

Hlavní doménou společnosti URBATEK jsou velkoplošné obklady a dlažby. Vyrábí velkoformátové obklady a dlažby XLIGHT a desky XTONE, které lze využít do interiérů včetně koupelen či na kuchyňské desky. Navíc dokáží díky svému rozměru vytvářet plochy s minimem spár a vizuálně tak zvětšovat prostor. Tyto materiály se ve spolupráci s architekty stávají základem zcela jedinečného, celistvého konceptu celého interiéru, který je velmi oblíbený v moderních domácnostech i komerčních objektech. V nabídce URBATEK najdete široké možnosti formátů a tlouštěk. A Vy tak můžete vybírat z produkce velkofomátových keramických obkladů, které mohou dosahovat rozměrů až 100 × 300 cm. Značka URBATEK hraje také prim u dlažeb do vysoce namáhaných, veřejných prostor. V její nabídce najdete slinuté, mrazuvzdorné dlažby, které disponují vysokou pevností a otěruvzdorností. Vyberte si z nabídky URBATEK obklady či dlažby, které Váš interiér promění v místo s neopakovatelnou atmosférou.

Inspirujte se

Prodejny

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.