Značky

Xtone

Doménu společnosti představují velkoformátové obklady, dlažby a desky, které lze využít u mnoha povrchů a ve všech typech interiérů. Jejich použitím lze docílit v privátních i veřejných prostorech dnes tolik žádoucího celistvého konceptu. Je také odborníkem na dlažby ve vysoce namáhaných prostorech.

Gamadecor

Společnost patřící mezi nejmodernější výrobní závody na světě s těžištěm v kuchyňském a koupelnovém nábytku, u nějž klade důraz na moderní design, absolutní kvalitu a nejnovější technologie vč. laserového svařování spojů a nanotechnologií, a to s cílem maximálního využití potenciálu všech interiérů.

Karol

V produktech KAROL, které čítají koupelnový nábytek, vany, sprchové zástěny a vaničky, se snoubí perfektní funkčnost s vysokou estetikou. Koupelna v pojetí KAROL nemá být jen dokonale funkční a krásná, ale má odrážet osobnost uživatele. Právě proto klientům umožňuje maximální personalizaci.

Cordivari

Jeden z nejvýznamnějších výrobců klasických i designových topných žebříků a radiátorů, jehož produkty navrhované a vyráběné v Itálii splňují nejpřísnější evropské standardy. Jejich přidanou hodnotou je silná orientace na design, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a snaha o maximální komfort.

Glassdesign

Skvělá volba pro ty, kteří hledají sanitární keramiku, která je prodchnutá luxusem, neotřelostí a originalitou. Té je docilováno kombinací různých typů materiálů a používáním nejnovějších technologií pro jejich zpracování. Každý výrobek je tak uměleckým dílem s perfektně propracovanými detaily.

ALICE CERAMICA

ALICE je italský výrobce sanitární keramiky sídlící v oblasti Civita Castellana, která představuje kulturní dědictví ve zpracování keramiky tohoto regionu. Výrobní závod ALICE disponuje nejmodernějšími technologiemi, jako je například tunelová pec či vysoká úroveň mechanizace typická pro průmysl verze 4.0.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram