Více o značce

Firma Gessi založená v roce 1992 panem Umberto Gessi, se stala za pouhých 28 let své existence ikonou svého oboru a celosvětově i synonymem pro nejvyšší design a technologie. Svým vstupem na trh Gessi spustila revoluci. Se silnou vírou ve své vize se rozhodla jít proti proudu a svůj prvotní produkt, vodovodní baterii, začala chápat nejen jako utilitární, ale jako designérský objekt se sofistikovanými funkcemi, který prostředí koupelny i kuchyně dodá přidanou hodnotu. Díky ucelenosti kolekcí zahrnujících všechny typy zařizovacích předmětů, které můžete v koupelně potřebovat, a to včetně doplňků, lze s výrobky Gessi vytvořit harmonické a estetické prostředí.

Skutečnost, že se Gessi od počátku rozhodla jít správným směrem a její jedinečná obchodní filozofie funguje, dokládá fakt, že řada kolekcí se stala designovými ikonami známými po celém světě. Za úspěchem Gessi stojí řada hodnot, jakými jsou silná estetičnost, dokonalost výrobního procesu a technologií, originalita designu a v neposlední řadě i etika. Gessi se od počátku rozhodla kombinovat striktně ekonomické aspekty s těmi etickými, environmentálními a sociálními.

Filozofii Gessi perfektně vyjadřují nejen samotné produkty, ale i výrobní závod Park Gessi v Serravalle Sesia (Piemont, 100 km severozápadně od Milána), v němž firma soustředí veškeré procesy potřebné nejen k výrobě, ale i ke všem ostatním fázím, které jsou nezbytné pro uvedení produktu do života. Objekt rozpínající se na více než 800.000 m2 byl navržen tak, aby jeho dopad na životní prostředí byl co nejvíce minimalizován. Kombinací moderních technologií, ekologicky zaměřené architektury a respektu vůči okolní krajině vznikla atypická továrna, jež poskytuje zaměstnancům i návštěvníkům harmonické a estetické prostředí, tj. stejné atributy, jaké má interiér, v němž jsou zde vyrobené produkty použity.

Volba značky Gessi se tak nestává „pouze“ volbou nejvyššího designu a nejmodernějších technologií, ale také volbou hodnot, které v současné společnosti nabírají čím dál na větší intenzitě: etika, ekologie, ohleduplnost a zodpovědnost.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Video

Zaujala vás značka?

S radosti Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

chevron-downarrow-right