Krion

Umělý kámen KRION je jedinečný materiál, který je odolný, příjemný na dotek, antibakteriální a snadný na údržbu. Zároveň je velmi tvárný, díky čemuž splňuje náročné požadavky designérů i zákazníků. Jeho hlavní výhodou je, že z něj dokážete vyrobit téměř cokoliv. Velký úspěch slaví především v luxusních koupelnách, kdy je možné umyvadla, vany či sprchové kouty spojit se základní deskovinou, čímž vznikne ucelený prvek bez spár. Vany z tohoto materiálu je možné instalovat do vnitřních i venkovních prostor a jistě vás osloví svými jemně zaoblenými a estetickými tvary. Navíc jsou vytvářeny za využití moderních technologií a s ohledem na vysokou funkčnost. Důležitou roli při výrobě hraje také ekologie, a proto je materiál KRION 100% recyklovatelný. Při zařizování Vaší koupelny ovšem nemusíte zůstat pouze u volně stojících van. Z umělého kamene KRION naleznete v nabídce také volně stojící i polozapuštěná umyvadla. Můžete tak vytvořit koupelnu v jednotném designu, a navíc máte na výběr ze sérií v různorodých barevných provedeních. Ať už hledáte sanitární keramiku v bílém, šedém, černém, měděném či titanovém provedení, v nabídce KRION ji najdete. U sanitární keramiky však možnosti materiálu KRION nekončí. Nachází široké využití v interiéru, používá se pro kuchyňské desky či při výrobě nábytku. Díky svým jedinečným vlastnostem je využíván také například v ordinacích, recepcích, restauracích a designových interiérech. Přesvědčte se o širokých možnostech, které KRION nabízí.

Inspirujte se

Prodejny

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.