Více o značce

Umělý kámen KRION je jedinečný materiál, který je odolný, příjemný na dotek, antibakteriální a snadný na údržbu. Zároveň je velmi tvárný, díky čemuž splňuje náročné požadavky designérů i zákazníků. Hlavní výhodou KRIONu je, že z něj dokážete vyrobit téměř cokoliv. Velký úspěch slaví především v luxusních koupelnách, kdy je možné umyvadla, vany či sprchové kouty spojit se základní deskovinou, čímž vznikne ucelený prvek bez spár.

Vany z tohoto materiálu je možné instalovat do vnitřních i venkovních prostor a jistě vás osloví svými jemně zaoblenými a estetickými tvary. Navíc jsou vytvářeny za využití moderních technologií a s ohledem na vysokou funkčnost. Důležitou roli při výrobě hraje také ekologie, a proto je materiál KRION 100% recyklovatelný.

Při zařizování koupelny ovšem nemusíte zůstat pouze u volně stojících van. Z umělého kamene KRION naleznete také volně stojící i polozapuštěná umyvadla. Můžete tak vytvořit koupelnu v jednotném designu, a navíc máte na výběr ze sérií v různorodých barevných provedeních. Ať už hledáte sanitární keramiku v bílém, šedém, černém, měděném či titanovém provedení, v nabídce KRION ji najdete.

U sanitární keramiky však možnosti materiálu KRION nekončí. Nachází široké využití v interiéru, používá se pro kuchyňské desky či při výrobě nábytku. Díky svým jedinečným vlastnostem je využíván také například v ordinacích, recepcích, restauracích a designových interiérech.

Přesvědčte se o širokých možnostech, které KRION nabízí.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram