Více o značce

Italská společnost INOVA vnáší na mezinárodní scénu koupelnového nábytku jednotnost pro celou koupelnu. Tato vize se odráží v jejím sortimentu, který nezahrnuje pouze umyvadlové skříňky, ale také samostatné skříňky, zrcadla a koupelnové osvětlení. Díky tomu, že INOVA není pouze distribuční společností, ale přímým výrobcem, nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Od ostatních výrobků na trhu se nabídka společnosti INOVA odlišuje originálními formami a vysokými technickými i kvalitativními standardy. Každý produkt je navrhován s myšlenkou docílení maximální vizuální integrace se sanitou. Právě tyto hodnoty stojí za exkluzivní spolupráci s jedničkou ve výrobě sanitární keramiky v Itálii, společností Catalano.
Již od počátku své existence INOVA disponuje rozsáhlým katalogem produktů, které se perfektně snoubí se sanitární keramikou Catalano. Nabídka reflektuje segmentaci trhu a nabízí produkty jak pro high-end klientelu, tak produkty středně vysokých cen i produkty, pro jejichž klienty je rozhodující cena.

Portfolio INOVA čítá šest kolekcí, z nichž každá nabízí více variant typologií a rozsáhlou nabídku barevných provedení. Vybírat lze z povrchů v dekoru dřeva i lakovaných povrchů s dokončením v matu i lesku. Produkty INOVA jsou tak schopny uspokojit potřeby rozsáhlé klientely.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram