Catalano

Myšlenka etického designu a prvotřídní kvality se zrodila v Itálii v roce 1967. V průběhu času se Catalano, ryze italský rodinný podnik, stal synonymem pro inovativní a udržitelnou výrobu sanitární keramiky do koupelen. Vývoj vlastní certifikované technologie pro výrobu unikátní nano glazury Cataglaze garantuje nejvyšší možnou hygienickou úroveň, kterou si moderní koupelny žádají. Kompletně všechny produkty, tedy umyvadla, toalety, bidety, pisoáry, desky pod umyvadla i sprchové vaničky, se chlubí 99,99% antibakteriální ochranou, která vydrží navždy. Značka si zakládá na maximální optimalizaci výrobního procesu, úspoře energie a celkově na zmenšování ekologické stopy v úctě k dalším generacím, aniž by ubírala na lesku luxusním koupelnám. Kombinace funkce a vášně pro design jednoduše dělá značku Catalano nedostižnou a originální ve všech směrech. Prestižní designová ocenění a mezinárodní uznání jsou toho důkazem.

Inspirujte se

Videa

Prodejny

KERAMIKA SOUKUP a.s. – vzorková prodejna

Karlovy Vary

Karlovy Vary

Jáchymovská 142
360 10 Karlovy Vary

Lenka Kučerová
Telefon: 601 373 649
E-mail: lenka.kucerova@keramikasoukup.cz

Jiří Špička
Telefon: 702 151 009
E-mail: jiri.spicka@keramikasoukup.cz

Navštívit web

Prodávané značky

zobrazit na mapě

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.