Více o značce

Firma Catalano založená v roce 1967 ve Fabrica di Roma (Lazio, 80 km severovýchodně od Říma), představuje v současné době číslo jedna ve výrobě sanitární keramiky v Itálii. Za půl století své existence si vydobyla silné jméno a její produkty se staly celosvětovým synonymem nejvyšší kvality, exkluzivního designu a inovativních procesů. Úspěch sanity Catalano spočívá nejen v excelentním designu a nejvyšší kvalitě produktů, ale také v rozsáhlých investicích do technologických inovací a v hluboce ukotveném smyslu pro etiku. Právě to umožňuje Catalano čelit čím dál více globalizovanému trhu.


I přes rostoucí robotizaci výroby je závěrečné opracování výrobků ponecháno rukám zkušených řemeslníků, jejichž know-how bylo vyvíjené v této geografické oblasti po celá staletí. Díky výše uvedenému přístupu a skutečnosti, že celý proces výroby je lokalizován v Itálii, disponují produkty Catalano kvalitami, které nelze napodobit.

Catalano je jako člen GBC Italia (Green Building Council Italia) lídrem transformace místního trhu směrem k udržitelnosti. V případě Catalano není udržitelnost pouhou módní tendencí, ale již řadu let následovanou filozofií. Opatření v duchu „think green“ zavedlo Catalano v rámci všech fází výroby celou řadu. V případě hlubšího zájmu o tuto problematiku, pokračujte prosím zde.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram