Více o značce

Filozofií italské společnosti KAROL je touha po sjednocení konceptu koupelny na nejvyšší možné úrovni. Společnost byla založena v roce 1980 a v její nabídce najdete koupelnový nábytek, sprchové zástěny, sprchové vaničky a vany, ve kterých se snoubí perfektní funkčnost s naprosto krásná.

Ale nejde jen o krásu. Důležité je i dodat prostoru koupelny styl a charakter, který odráží osobnost jejího uživatele. Tedy umožnit absolutní personalizaci. Toho dosahuje KAROL díky vlastnímu výzkumu materiálů a technologických zpracování. Což umožňuje vyvíjet postupy, které pracují se vstupním materiálem unikátním způsobem a s citem pro detail. Z produktů KAROL, zejména koupelnového nábytku, tak vyzařuje pocit řemeslné zručnosti. Vysoká variabilita barev, materiálů a využívání modulárního principu, dává koupelnovému nábytku KAROL schopnost uspokojit rozmanité estetické požadavky klientů, kteří tak mohou koupelně vtisknout sebe samého, svou jedinečnou osobnost a uvést do harmonie vlastní vnitřní svět s prostředím, v němž relaxují.

Společnost KAROL je perfektním reprezentantem výroku „made in Italy“. Spojuje totiž skvělý design a kreativitu s výzkumem, inovacemi, nejnovějšími technologiemi a citem pro detail.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram