• Obklady
  • Mozaiky

Porcelanosa

Firma Porcelanosa je jedním z největších španělských výrobců luxusních obkladů a dlažeb. Za 40 let své existence se Porcelanosa stala lídrem ve svém oboru a udává trendy celému odvětví. Neustálé investice do vývoje a technického vybavení zaručují tu nejvyšší kvalitu a unikátní design, který ocenil i princ z Walesu udělením čestného řádu. V současné době má Porcelanosa na 800 zaměstnanců a celosvětovou distribuční síť. To vše je zárukou toho, že Porcelanosa je nejlepší volbou pro Váš interiér.

Inspirujte se

Videa

Prodejny

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.