Reference

Rezidence Hendlův Dvůr

Praha 6. Architekt Jan Kačer AIP Architekti. Investor Skanska.

Hendlův dvůr, původně nazývaný Šárecký dvorec, je zmiňován již v nejstarších kronikách a vztahují se k němu prastaré legendy.

Rezidence Hendlův dvůr je architektonicky i urbanisticky významný celek patřící do nejstarší zástavby příslušné části Dejvic. Základní ideou rekonstrukce a dostavby byla celková revitalizace původních historických objektů a citlivé dotvoření areálu v kontextu s okolní zástavbou.

Designbath se podílel na vytváření koupelen v objektu. Dodána byla sanitární keramika značky Catalano, baterie a sprchové systémy značky Gessi, sprchové zástěny Inda a dlažby a obklady Porcelanosa.

Rok realizace 2017

http://reality.skanska.cz/projekty-a-byty/hendluv-dvur

Šárecké údolí

Praha 6 – Dejvice. Architekti: studia Olgoj Chorchoj a SIMPLin. Investor KKCG.

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení.

50 nízkoenergetických a pasivních domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Součástí je i centrální park se vzrostlou zelení a designovou klubovnu. Ulice mají rezidenční charakter a naleznete zde také dětské hřiště.

Pod interiéry domů se podepsali renomovaní architekti: studio OLGOJ CHORCHOJ je autorem vnitřních dispozic a standardů 1. etapy. Studio SIMPLin navrhlo interiéry a standardy 2. etapy.
Součástí vybavení koupelen v projektu Šárecké údolí se objevila sanitární keramika Catalano a baterie firem Gessi a Zucchetti.

Rok realizace 2016

http://www.top-rezidence.cz/sarka

Zubní klinika CENESSTO

Ul.Lidická, Brno.

Zubní klinika CENESSTO sídlí v nově přistavěném 9. patře na ulici Lidická a je jedním z nejvýše položených míst v blízkém okolí, díky čemuž má výhled na celé historické centrum Brna.
Nově zbudované patro bylo ušito na míru požadavkům kliniky – cílem bylo maximální a funkční využití prostoru, moderní příjemný design a kvalitní a nadčasové zařízení. Další výhodou nového a posledního patra byla možnost prosvětlení prostoru pomocí obřích světlíků.
Podlahu v celém objektu pokrývá neutrální dlažba série Dover (Porcelanosa) v kombinaci s dekorem téže firmy, který vytváří dojem koberce v prostoru čekárny. Stejný dekor byl usazen i do pultu, který je netradiční kombinací umělého kamene a právě dlažby s dekorem.
Sociální zařízení byla zcela v režii Designbathu. Stěny toalet zdobí obklady ze série Forest chelsea a Marmi, podlahy pak věrně navazují na dřevěné atypické prvky v čekárně – sérií Oxford. Sanitární keramika z dílny Catalano a vodovodní a sprchové baterie firmy Zucchetti a Gessi v tomto projektu také našly své uplatnění. Nejkrásnějším zákoutím je  sociální zařízení pro imobilní pacienty, na kterých se nijak nešetřilo a i zde byla použita dlažba série Dover,  obklad s dekorem z téže série a sanitární keramika pro imobilní značky Catalano.

Rok realizace 2016

http://cenessto.cz

SQUAT ID23

Ul.Pařížská, Praha 1. Designer Ivanka Kowalski a architektka Radka Valová OOOOX. Investor PSN.

Projekt pod názvem SQUAT ID23 skrývá unikátní projekt původního činžovního domu v srdci Prahy v Pařížské ulici. Historický objekt je rozdělen do pěti bytů, kde každý byl zrekonstruován pod vedením jiného architekta, v pěti odlišných stylech, pro pět zcela rozdílných rodin. Pečlivě byl vybírán každý použitý materiál, povrch či odstín i toho nejmenšího doplňku. Důraz byl kladen nejen na design, ale i na kvalitu použitých materiálů a zařízení. V koupelnách tedy nemohly chybět produkty firmy Designbath.

Sofistikovaný byt architektky Ivanky Kowalski byl doplněn výrobky Gessi – konkrétně sériemi Goccia a Cono (v méně obvyklé měděné barvě). Další netypická barva - červená - se objevuje na bateriích značky Zucchetti série Isystick a dále bílé baterie a sprcha ze série Faraway. Své místo našla i sanitární keramika firmy Catalano a z umělého kamene Krion (firma Systempool) vana a umyvadlo.

Nostalgický byt ateliéru OOOOX sází na kombinaci černé, bílé a bronzové. V koupelnách naleznete například zajímavě řešené umyvadlo s páskou z Krionu (Systempool), černé a bílé baterie značky Zucchetti, sanitární keramiku firmy Catalano, baterie a umyvadlo ze série Goccia firmy Gessi nebo černé umyvadlo s konzolemi italské značky Kos.

Rok realizace 2016

http://www.squatid.cz/

Hotel Courtyard Marriott

Ul.Holandská, Brno. Dodavatel Dara interier.

Hotel Courtyard Marriott je situovaný v Brně v nové komerční zóně plné zeleně, nedaleko řeky Svratky, která je po obou březích lemována stezkami na kolo, brusle, ale i pěší vycházky.
Prostory hotelu jsou vyvedeny v moderním duchu. Interiér je namíchán z šedých, modrých a hnědých odstínů, z použitých materiálů je významné dřevo, sklo a imitace kamene.
Ve velkoryse pojatých koupelnách a sociálních zařízeních naleznete umyvadla a toalety značky Catalano a umyvadlové, vanové a sprchové baterie firmy Zucchetti.

Rok realizace 2016

http://www.marriott.com/hotels/travel/brqcy-courtyard-brno/

Rezidence Anna

Anenská ulice, Brno. Dodavatel Dara Interier.

Luxusní pětipodlažní bytový komplex Anna volně navazuje na rezidenční projekt Anenské terasy v historicky nejzajímavější části města Brna. Je zde 16 nadstandardních bytových jednotek 1+kk až 3+kk, velkorysé terasy a balkony.

Plně jsme vybavili koupelny v tomto luxusním pětipodlažním komplexu značkami Gessi, Catalano, Porcelanosa a Zucchetti.

Rok realizace 2015

http://www.rezidenceanna.cz/

HOTEL A KOMPLEX MIURA

Čeladná. Dodavatel Glamur.

Art & Design MIURA hotel poskytuje ubytování ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite. Hotel se nachází přímo na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná, kde se pořádal golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Tento jedinečný hotelový koncept nabízí nečekané spojení designu, umění, Miura SPA, golfu a přírody v srdci Beskyd – v Čeladné.

Rozsah realizace: velký projekt realizovaný přes našeho hotelového partnera. Své místo si zde našla série Rettangolo firmy Gessi, která presně zapadá do luxusního hotelu Miura.

Rok realizace 2011

http://www.miura.cz/

Rezidence Anenské terasy

Kopečná ulice, Brno. Dodavatel Dara interier.

Rezidenční dům na Kopečné ulici v klidné části Starého Brna poskytuje atraktivní bydlení v celkem 61 bytech. Protože se jednalo o luxusní byty a tedy i koupelny, Design Bath byl u toho.

Plně jsme vybavili koupelny těmi nejluxusnějšíma značkama jako jsou Catalano, Gessi či Zucchetti.

Rok realizace 2011

http://www.anensketerasy.cz/

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.