Reference

Rezidence Hendlův Dvůr

Praha 6. Architekt Jan Kačer AIP Architekti. Investor Skanska.

Hendlův dvůr, původně nazývaný Šárecký dvorec, je zmiňován již v nejstarších kronikách a vztahují se k němu prastaré legendy.

VÍCE

Šárecké údolí

Praha 6 – Dejvice. Architekti: studia Olgoj Chorchoj a SIMPLin. Investor KKCG.

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení.

VÍCE

Zubní klinika CENESSTO

Ul.Lidická, Brno.

Zubní klinika CENESSTO sídlí v nově přistavěném 9. patře na ulici Lidická a je jedním z nejvýše položených míst v blízkém okolí, díky čemuž má výhled na celé historické centrum Brna.

VÍCE

SQUAT ID23

Ul.Pařížská, Praha 1. Designer Ivanka Kowalski a architektka Radka Valová OOOOX. Investor PSN.

Projekt pod názvem SQUAT ID23 skrývá unikátní projekt původního činžovního domu v srdci Prahy v Pařížské ulici.

VÍCE

Hotel Courtyard Marriott

Ul.Holandská, Brno. Dodavatel Dara interier.

Hotel Courtyard Marriott je situovaný v Brně v nové komerční zóně plné zeleně, nedaleko řeky Svratky, která je po obou březích lemována stezkami na kolo, brusle, ale i pěší vycházky.

VÍCE

Rezidence Anna

Anenská ulice, Brno. Dodavatel Dara Interier.

Luxusní pětipodlažní bytový komplex Anna volně navazuje na rezidenční projekt Anenské terasy v historicky nejzajímavější části města Brna.

VÍCE

HOTEL A KOMPLEX MIURA

Čeladná. Dodavatel Glamur.

Art & Design MIURA hotel poskytuje ubytování ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite.

VÍCE

Rezidence Anenské terasy

Kopečná ulice, Brno. Dodavatel Dara interier.

Rezidenční dům na Kopečné ulici v klidné části Starého Brna poskytuje atraktivní bydlení v celkem 61 bytech. Protože se jednalo o luxusní byty a tedy i koupelny, Design Bath byl u toho.

VÍCE
Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.