• Minibazény

Treesse
Italská rodinná firma Treesse spojuje ve svých vířivkách dokonalý design a maximální funkčnost.

Italská společnost Treese je na trhu již více než 40 let a stojí za širokou nabídkou produktů, které z jakékoliv koupelny učiní jedinečný interiér. Specializuje se na technologicky velmi vyspělé masážní vany, které disponují krásným a jedinečným designem. Jako jediný výrobce na trhu má masážní trysky rafinovaně schované a vířivka tak působí velmi elegantně. U vířivek ovšem nabídka Treesse nekončí. Ať už hledáte klasickou vanu či vířivku s těmi nejmodernějšími komponenty, koupelnový nábytek či multifunkční sprchové kabiny, se značkou Treese vždy obdržíte tu nejvyšší kvalitu. Produkty Treese disponují různorodým designem i vyspělými technologickými prvky. Můžete si vybrat od van s historickým a tradičním designem až po ty nejmodernější designové linie. Vířivky Treese Vás uchvátí nejen svými čistými liniemi a exkluzivním vzhledem, ale i technologií skrytých hydromasážních trysek s maximální funkčností. Servis těchto vířivek je navíc chytře řešen pomocí inovativního hydraulického zdvižného mechanismu. Treese pravidelně investuje do výzkumu a vývoje. Pokud patříte mezi milovníky technologií, pak vás jistě nadchnou zakomponované prvky jako například hydromasáž, airpool, hladinový senzor, dálkové ovládání, dezinfekční systém, chromoterapie či bluetooth audio systém. Navíc jsou jednotlivé vany vhodné jak do interiéru, tak do venkovních prostor. V širokém sortimentu si tak vyberete, ať hledáte klasickou whirlpool masážní vanu, bublinkovou variantu či preferujete pískový filtr místo standardního papírového. Vířivky značky Treese jsou ideální volbou například do veřejných i privátních SPA a wellness. Nachází ovšem uplatnění i v hotelech a soukromých rezidencích. Prohlédněte si nabídku společnosti Treese a vybavte si koupelnu či SPA na míru svým požadavkům.

Inspirujte se

Prodejny

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.