Více o značce

ALICE je italský výrobce sanitární keramiky sídlící v oblasti Civita Castellana, která představuje kulturní dědictví ve zpracování keramiky tohoto regionu. Výrobní závod ALICE disponuje nejmodernějšími technologiemi, jako je například tunelová pec či vysoká úroveň mechanizace typická pro průmysl verze 4.0. Velkou roli však ve výrobě hraje i ruční výroba, bez které se některé výrobky jednoduše neobejdou. Příkladem je kolekce umyvadel NUR s negativním sklonem hrany, která je vrcholem designu sanitární keramiky vyráběné v Itálii. Výrobní technika a opracování umyvadel z kolekce NUR jsou patentované a umožňují vytvářet harmonické a ambiciózní tvary v souladu s duchem keramičky ALICE.

Výrobní jednotka se rozkládá na ploše 20 000 m2 a v brzy proběhne rozšíření o nový závod „Alice 2“ o dalších 10 000 m2. Roční výrobní kapacita se pohybuje okolo 180 000 vyrobených kusů. V keramičce Alice vždy věřili, že růst samotné společnosti jde ruku v ruce také s ekologickým růstem. Proto jsou všechny spotřební suroviny recyklovatelné. Ve výrobním závodě je také instalován 500 KW fotovoltaický systém s cílem dalšího jeho rozšíření v blízké budoucnosti.


Sortiment sanitární keramiky ALICE je opravdu bohatý a zahrnuje všechny moderní i klasické tvary jak umyvadel, tak toalet a bidetů, dále volně stojících van a sprchových vaniček. Velký výběr je i mezi malými umyvadly, tzv. umývátky, která disponují různými velikostmi i způsoby samotného provedení.

Kromě štědrého portfolia produktů je na výběr i široká paleta matných a lesklých barev finálního provedení samotných výrobků. Velice populární je barevná varianta bi-color, kdy výrobek je z vnějšku matný a zevnitř zářivě lesklý. V nabídce jsou i čtyři elegantní povrchové úpravy mramoru a drahých kamenů, které jsou dostupné pro všechna umyvadla ALICE.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram