Více o značce

Společnost KOS zahájila svou aktivitu v roce 1998 jako producent hydromasážních van a multifunkčních sprchových kabin. Zanedlouho po založení dospěla k rozhodnutí orientovat se více na design, což vyústilo od roku 2001 ve spolupráci s designérským duem Ludovica+Roberto Palomba, kteří získali místo uměleckých ředitelů a hlavních designérů všech produktů značky KOS. Toto propojení se ukázalo jako velmi plodné, neboť dalo vzniknout několika mikroarchitekturám pro domácnost jako jsou vany, multifunkční boxy, sprchové vaničky nebo umyvadla.

Řada kolekcí KOS se stala díky výjimečnému designu ikonami současné koupelny. Benessere (italský výraz pro „cítit se dobře“) je od počátku primárním hodnotou, kterou KOS vyznává. Každodenní chvíle strávené v koupelně KOS svými produkty přetváří v důležitý moment, který má člověku zprostředkovat příjemné prožitky.


Důležitou strategií společnosti je také studium výrobních procesů a materiálů jako jsou silkstone nebo cristalplant. To umožňuje vytvářet skulpturální formy silně orientované na design, které jsou navíc na dotek příjemně jemné až sametové. Benessere nevnímá KOS jako privilegium, ale jako nutnost, což se projevuje v častém užívání prvků chromoterapie či aromaterapie. Benefitem kolekcí KOS je také jejich univerzálnost, díky níž je společnost schopna vyhovět různému vkusu zákazníků. Typickým klientem společnosti KOS se tak stává člověk, který se chce obklopovat jedinečnými předměty s přidanou hodnotou a je pro něj důležité jeho vlastní benessere.

V roce 2007 se společnost KOS spojila se společností ZUCCHETTI a vznikl tak nový brand ZUCCHETTI.KOS, který je schopen nabídnout kompletní vybavení koupelny.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram