Luxusní koupelny s tmavým mramorem

Realizace koupelen moderního domu proběhla ve spolupráci s architekty z ateliéru Hinke Novák. Hlavní dominantu projektu vytvořil elegantní mramorový obklad tmavé barvy Orobico Dark od výrobce PORCELANOSA. Díky velkému formátu obkladu Orobico se minimalizovalo narušení jeho krásné kresby spárami a mohl naplno vyniknout každý jeho detail a návaznost vzoru. Dalším zajímavým prvkem v této realizaci jsou […]

Realizace koupelen moderního domu proběhla ve spolupráci s architekty z ateliéru Hinke Novák. Hlavní dominantu projektu vytvořil elegantní mramorový obklad tmavé barvy Orobico Dark od výrobce PORCELANOSA.

Díky velkému formátu obkladu Orobico se minimalizovalo narušení jeho krásné kresby spárami a mohl naplno vyniknout každý jeho detail a návaznost vzoru.

Dalším zajímavým prvkem v této realizaci jsou umyvadla z Krionu. Krion je umělý kámen, který se skládá ze 2/3 z přírodních minerálů. Tento materiál je stále častěji používán v současné architektuře i designu. Jeho velkou předností je tvarovatelnost a použití, například na nábytek, kuchyňské desky, vaničky, vany, police a mnoho dalších.

Architektům z Hinke Novák se podařilo vytvořit nádherné nadčasové koupelny, které jsou navíc i díky materiálům z Porcelanosa Grupo praktické na údržbu.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram