Růžová koupelna

Růžová barva v koupelně se jen tak nevidí a proto vám dnes rádi představíme jednu unikátní růžovo-zlatou koupelnu v moderním pojetí, nacházející se kousek od Prahy.  Zakomponovat růžovou barvu do koupelny tak, aby nevypadala jako domeček pro Barbie, není snadný úkol. Návrháři ze studia LEXTAV to však zvládli na výtečnou a vznikla koupelna s výraznou světle růžovou […]

Růžová barva v koupelně se jen tak nevidí a proto vám dnes rádi představíme jednu unikátní růžovo-zlatou koupelnu v moderním pojetí, nacházející se kousek od Prahy. 

Zakomponovat růžovou barvu do koupelny tak, aby nevypadala jako domeček pro Barbie, není snadný úkol. Návrháři ze studia LEXTAV to však zvládli na výtečnou a vznikla koupelna s výraznou světle růžovou stěnou umístěnou ve sprchovém koutu a za umyvadly.

Doplňkový obklad a dlažbu bylo třeba zvolit v decentním provedení, aby se s růžovou nepřebíjely. Ideální kombinaci našli návrháři v sortimentu Porcelanosa, konkrétně obklad Marmol Carrara white 33,3 x 100 cm a dlažba Carrara blanco natural 59,6 x 59,6 cm, jemný bílý mramor s drobným světle šedým žilkováním.

Na místě praktické vrchní desky pod umyvadly Catalano můžete vidět velkoformátový obklad Aria White, který je díky svým vlastnostem skvělou volbou například místo dřevěné desky. Kromě kulatých umyvadel na desku je od výrobce Catalano i závěsná toaleta.

Umyvadlová, vanová i sprchová baterie a taktéž hlavová sprcha, jsou od italského výrobce Zucchetti a září výraznou zlatou barvou, která perfektně ladí se zvoleným odstínem růžového obkladu.

Koupelna dále disponuje vanou KNIEF WALL, která je osazena zlatou krytkou přepadu a podomítkovou zlatou baterií s ruční sprchou.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram