Výprodej vystavených produktů

Nabízíme vystavené zbožní z našeho pražského showroomu se 70% slevou. Vybírat můžete rovnou ze tří krásných kójí, které jsou k prodeji v už vyladěných sestavách, navržených od našich spolupracujících designérů a architektů. Sestava Gessi Cono Baterie a doplňky značky Gessi, kolekce Cono, jsme nakombinovali se zrcadlem a luxusním nábytkem značky Karol se skříňkou v netradiční […]

Nabízíme vystavené zbožní z našeho pražského showroomu se 70% slevou. Vybírat můžete rovnou ze tří krásných kójí, které jsou k prodeji v už vyladěných sestavách, navržených od našich spolupracujících designérů a architektů.

Sestava Gessi Cono

Baterie a doplňky značky Gessi, kolekce Cono, jsme nakombinovali se zrcadlem a luxusním nábytkem značky Karol se skříňkou v netradiční barvě. Umyvadlo je z umělého kamene Cristalplant®.

Sestava Gessi Eleganza

Kompletní sestava se zrcadlem, baterií, doplňky a umyvadlem od značky Gessi, kolekce Eleganza, ve vintage stylu a v luxusní bílé barvě.

Sestava Karol + Gessi Rettangolo

Krásná a stylová kombinace značek Karol a Gessi. Baterie Gessi v úchvatné barvě kartáčovaná měď je opět včetně ladících doplňků. Sestava koupelnového nábytku Karol je včetně umyvadla, zrcadla a všech stylových poliček a doplňků.

Sestava Gessi Emporio

Univerzální a stále luxusní sada sprchové tyče Gessi Via Manzoni a umyvadlové baterie Gessi Via Tortona. K baterii jsme Vám přidali ještě nové pod omítkové těleso s 50% slevou.

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

další články

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram