Koupelna s 3D písečným reliéfním obkladem

Dnes vám představíme inspiraci v podobě koupelny v příjemných neutrálních a přírodou inspirovaných tónech. Prostor koupelny nedisponuje závratnými rozměry, přesto se do ní podařilo s citem vměstnat vše potřebné, co si majitelé přáli. Ústředním a nepřehlédnutelným motivem celé koupelny je reliéfní obklad Porcelanosa Contour beige, jehož vzor evokuje písečné duny. Správným nasvícením tohoto zajímavého obkladu se docílilo […]

Dnes vám představíme inspiraci v podobě koupelny v příjemných neutrálních a přírodou inspirovaných tónech. Prostor koupelny nedisponuje závratnými rozměry, přesto se do ní podařilo s citem vměstnat vše potřebné, co si majitelé přáli.

Ústředním a nepřehlédnutelným motivem celé koupelny je reliéfní obklad Porcelanosa Contour beige, jehož vzor evokuje písečné duny. Správným nasvícením tohoto zajímavého obkladu se docílilo zvýraznění a rozpohybování jednotlivých křivek. Jemný béžový odstín působí uklidňujícím dojmem a nad celou koupelnou se tak vznáší příjemná relaxační atmosféra. Ve stejné barvě byl zvolen i doplňkový velkoformátový hladký obklad a dlažba s názvem Baltimore beige.

Díky neutrální barvě obkladu lze zvolit odvážnější odstíny dalších zařizovacích předmětů. V této realizaci můžete vidět na vodovodní umyvadlové a vanové podomítkové baterii z kolekce Gessi Anello netradiční měděnou barvu s kartáčovanou úpravou.

Měděná barva vodovodních baterií perfektně ladí s dřevěnou skříňkou pod umyvadlem značky Catalano.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram