Designové koupelnové baterie a wellness

Gessi synonymem luxusu

Přeneste se s námi do srdce módy a designu, do nejluxusnější čtvrti Via Manzoni v italské metropoli Milano. Nedaleko sídel Dolce & Gabbana či Versace má hlavní showroom i Gessi – italská značka, která je synonymem luxusních designových baterií a wellness systémů. Gessi pozdvihne každou koupelnu na místo plné relaxace prvotřídní úrovně.

Gessi klenotem každé koupelny

​Kolekce vodovodních baterií a privátních wellness byly oceněny nespočtem prestižních ocenění, Gessi je ve skutečnosti nositelem nejvíce cen ve svém sektoru a to ze všech výrobců na světě. Najděte se v některé z desítek kolekcí a více než 20 barevných úprav luxusních povrchů a materiálů včetně chirurgické oceli. Splňte si sen o své dokonalé koupelně a soukromém wellness.

Design Gessi mě zaujal

Industriální Gessi Incisio

Zdobené moderní tvary jsou v souladu s tradicí společnosti Gessi a jsou vhodné jak pro privátní, tak pro komerční prostory. Industriální rafinovanost a moderní kovové konstrukce inspirovaly charakter kolekce Inciso.
Zobrazit více

Vip prohlídka showroomu

Zveme Vás na privátní prohlídku nejzajímavějších sérií, konzultaci plánovaného projektu a příjemnou atmosféru se skleničkou Prosecca. Ať už plánujete rekonstrukci či zcela novou koupelnu rádi Vás přivítáme na našem showroomu v holešovickém Architect Pointu - Holport. Rezervujte si termín včas.
Zobrazit více

Více o značce

Firma Gessi založená v roce 1992 panem Umberto Gessi, se stala za pouhých 28 let své existence ikonou svého oboru a celosvětově i synonymem pro nejvyšší design a technologie. Svým vstupem na trh Gessi spustila revoluci. Se silnou vírou ve své vize se rozhodla jít proti proudu a svůj prvotní produkt, vodovodní baterii, začala chápat nejen jako utilitární, ale jako designérský objekt se sofistikovanými funkcemi, který prostředí koupelny i kuchyně dodá přidanou hodnotu. Díky ucelenosti kolekcí zahrnujících všechny typy zařizovacích předmětů, které můžete v koupelně potřebovat, a to včetně doplňků, lze s výrobky Gessi vytvořit harmonické a estetické prostředí.

Skutečnost, že se Gessi od počátku rozhodla jít správným směrem a její jedinečná obchodní filozofie funguje, dokládá fakt, že řada kolekcí se stala designovými ikonami známými po celém světě. Za úspěchem Gessi stojí řada hodnot, jakými jsou silná estetičnost, dokonalost výrobního procesu a technologií, originalita designu a v neposlední řadě i etika. Gessi se od počátku rozhodla kombinovat striktně ekonomické aspekty s těmi etickými, environmentálními a sociálními.

Filozofii Gessi perfektně vyjadřují nejen samotné produkty, ale i výrobní závod Park Gessi v Serravalle Sesia (Piemont, 100 km severozápadně od Milána), v němž firma soustředí veškeré procesy potřebné nejen k výrobě, ale i ke všem ostatním fázím, které jsou nezbytné pro uvedení produktu do života. Objekt rozpínající se na více než 800.000 m2 byl navržen tak, aby jeho dopad na životní prostředí byl co nejvíce minimalizován. Kombinací moderních technologií, ekologicky zaměřené architektury a respektu vůči okolní krajině vznikla atypická továrna, jež poskytuje zaměstnancům i návštěvníkům harmonické a estetické prostředí, tj. stejné atributy, jaké má interiér, v němž jsou zde vyrobené produkty použity.

Volba značky Gessi se tak nestává „pouze“ volbou nejvyššího designu a nejmodernějších technologií, ale také volbou hodnot, které v současné společnosti nabírají čím dál na větší intenzitě: etika, ekologie, ohleduplnost a zodpovědnost.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram