Více o značce

Značka L´Antic Colonial nabízí pestrou škálu produktů, se kterými lze docílit luxusního a naprosto jedinečného vzhledu koupelny. Jejich společným jmenovatelem je originální a nadčasový design s maximálním zapojením přírodních materiálů.

V portfoliu naleznete originální mozaiky sestávající z různých typů materiálů jako jsou kámen, dřevo, kov, sklo či keramika. V případě, že preferujete obložení větším formátem, můžete volit z kolekcí obkladů z přírodního kamene, z nichž lze některé aplikovat i na stěny se zakřivením. Z kamene značka vyrábí také sprchové vaničky, volně stojící vany a umyvadla. Poslední zmíněná jsou dostupná i ve variantě k položení na desku. Samozřejmostí je nabídka příslušenství jako jsou zrcadla, kosmetická zrcátka, dřevěné police či zásuvky. S L´Antic Colonial můžete „obléct“ i podlahu, a to prostřednictvím dřevěných nebo laminátových desek.

Produkty L´Antic Colonial jsou výbornou volbou nejen pro rezidenční architekturu vyžadující luxus, ale i pro projekty unikátních veřejných spa a wellness, jimž jde o silný vizuální dojem vyplývající jak ze zvoleného designu, tak precizně zpracovaného přírodního materiálu. Nepřekvapuje tedy, že je značka hojně vyhledávána architekty a designéry, kteří chtějí klientům nabízet ta nejunikátnější řešení.

Katalogy

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Ceníky

Táhnutím zobrazíte další ceníky

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram