Gessi přicházející novinky II.část

V druhé části novinek se s námi pojďte podívat, co je nového ve světe domácího wellness... První novinkou je kolekce Hi-Fi. Inspiraci zvukovou technikou přehlédne jen málokdo:-) Ovládání tlačítek a koleček je zcela intuitivní, hravé a jednoduché. Tvar těla sprchové baterie slouží zároveň jako praktická odkládací polička. Série Hi-Fi bude nabízena v mnoha moderních kovových […]

V druhé části novinek se s námi pojďte podívat, co je nového ve světe domácího wellness...

První novinkou je kolekce Hi-Fi. Inspiraci zvukovou technikou přehlédne jen málokdo:-) Ovládání tlačítek a koleček je zcela intuitivní, hravé a jednoduché. Tvar těla sprchové baterie slouží zároveň jako praktická odkládací polička. Série Hi-Fi bude nabízena v mnoha moderních kovových barvách. 

Zcela nová je také kolekce Outdoorových sprch s avantgardním designem, díky kterým si můžete užívat blahodárné kombinace vody, slunce a čerstvého vzduchu kdekoli u Vás na zahradě či u bazénu a dát Vašemu domácímu wellness nový rozměr. Dva typy G01 (kulatý) a G02 (hranatý) se spoustou detailů a variabilních možností Vás nadchnou!

Některé stávající  kolekce se dočkali nových barevných variant - například Minimali, 3mm, Cascata či Afilo. 

Stejně jako novinky z I.části, i na tyto si ale musíme ještě chvíli počkat. Gessi avizuje dodání v horizontu následujích  1-2let.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram