Nové barvy sanitární keramiky Catalano

Tonalità je nová kolekce barev sanitární keramiky Catalano inspirovaná vnitřní krásou přírody, tedy barvami, které přináší do koupelnového prostředí harmonii a klid. Od elegantního odstínu béžové po jemnou bílou, od nefritové zelené po temně černou, tyto barvy navozují pocit jednoduchosti a směle se začleňují do jakéhokoli typu interiérového designu: do koupelny s klasickým, moderním nebo minimalistickým stylem. Umyvadla […]

Tonalità je nová kolekce barev sanitární keramiky Catalano inspirovaná vnitřní krásou přírody, tedy barvami, které přináší do koupelnového prostředí harmonii a klid.


Od elegantního odstínu béžové po jemnou bílou, od nefritové zelené po temně černou, tyto barvy navozují pocit jednoduchosti a směle se začleňují do jakéhokoli typu interiérového designu: do koupelny s klasickým, moderním nebo minimalistickým stylem.

Umyvadla a bidety Tonalità jsou glazovány Cataglaze+® Silver Titanium, antibakteriální glazurou, která umožňuje saténovým povrchům zachovat vysoký standard čistoty a hygieny tradiční lesklé keramiky.
Inovativní systém glazování Twinglaze+® Silver Titanium je součástí WC, u kterých kombinuje lesklou glazuru na vnitřních částech toalety se saténovou glazurou na vnějším plášti.

8 nových moderních odstínů s názvy bianco, nero, cemento, acqua, seta, lino, sabbia a tortora budou dostupné od ledna 2024 u vybraných umyvadel, keramických desek, toalet, bidetů a pisoárů napříč stávajícími sériemi Catalano. 

Více informací o kolekci Tonalità a kompletní přehled produktů vyráběných v konkrétních barvách, naleznete zde: https://www.catalano.cz/kolekce/tonalita

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram