Vylepšená ochranná glazura Cataglaze+ Silver Titanium

Firma Catalano inovovala a tím ještě povýšila perfektní vlastnosti své ochranné nano glazury na keramických výrobcích. Cataglaze+ Silver Titanium je nyní obohacena o ionty stříbra a titanu. Ochranná nano glazura Cataglaze je nyní vylepšena a obohacena o ionty stříbra a titanu. Díky tomu je nejen ještě odolnější proti usazování vodního kamene a snadněji se čistí, […]

Firma Catalano inovovala a tím ještě povýšila perfektní vlastnosti své ochranné nano glazury na keramických výrobcích. Cataglaze+ Silver Titanium je nyní obohacena o ionty stříbra a titanu.

Ochranná nano glazura Cataglaze je nyní vylepšena a obohacena o ionty stříbra a titanu. Díky tomu je nejen ještě odolnější proti usazování vodního kamene a snadněji se čistí, ale hlavně získává antibakteriální účinky certifikované dle normy ISO 22196. Její účinnost se udává 99,99% při zabíjení bakterií a mikrobů!

Mezi další benefity ochranné glazury Cataglaze+ Silver Titanium patří ještě větší lesk, odolnost vůči chemikáliím, respekt k životnímu prostředí díky minimalizaci nutnosti používání čistících prostředků, bleskové a snadné čištění, maximální ochrana a dlouhá životnost.
A to nejlepší na konec - stejně jako Cataglaze, tak i vylepšená glazura Cataglaze+ je zdarma na všech keramických výrobcích Catalano.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram