Více o značce

Knief (Knief & Co.) je rodinná firma specializující se na výrobu luxusních designových van, jejíž tradice sahá k roku 1979. Unikátní design, nejvyšší kvalitativní standard a investice do inovací dělají z Knief nejen lídra oboru, ale také ukazatele jeho trendů. 

 Ve výrobě volně stojících van z vysoce kvalitního akrylu se Knief opírá o více než dvacetileté zkušenosti, v případě volně stojících van z umělého kamene (K I Stone) pak o více než desetiletou zkušenost. Ve výrobě, která ze 100 % probíhá v Evropě, jsou používány jen ty nejlepší suroviny, jež splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Knief tak dává najevo, že kromě exkluzivního designu a nejvyšší možné kvality jsou pro něj důležité také etické a ekologické aspekty.
K I Stone je unikátní materiál, který společnost Knief sama vyvinula, a to i včetně způsobu jeho technologického zpracování. Představuje ideální volbu pro interiéry, v nichž je primární důraz kladen na čistý design a hygienu. Mezi benefity umělého kamene K I Stone patří odolnost vůči vlhkosti, otřesům či nárazům. Neporéznost z něj činí 100% hygienický materiál, který navíc odpuzuje špínu a odolává všem typům skvrn. Stejně jako akrylátové vany Knief jsou i vany z K I Stone velmi příjemné na dotek. 

Silnou stránkou značky Knief je také vstřícnost vůči klientským požadavkům, což se odráží v nepřeberné nabídce forem a barev. Klient tak může docílit maximální personalizace a vybrat si takový produkt, který jej bude těšit každý den nejen při jeho užívání, ale i při pohledu na něj.

Katalogy a ceník

Táhnutím zobrazíte další katalogy

Zaujala vás značka?

S radostí Vám odpovíme na všechny dodatečné dotazy
Napište nám pro více informací, či nezávaznou poptávku.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram