Hi-Fi ceník 2020

07.05.2020

Jedna z nejočekávanějších kolekcí Gessi Hi-Fi je tu!

S kreativitou sobě vlastní vytvořilo Gessi kolekci hrající si s vodou a hledající její rytmus prostřednictvím systému výběru funkcí, volby průtoku a teploty  sprchové baterie.

Předlohou kolekce Hi-Fi je ikonický stereo systém z 90.let. Velký návrat ovládání pomocí tlačítek a otáčivých koleček je prvkem v koupelně, který Vás bude zaručeně bavit. 


Řada sprchových  baterií Hi-Fi nabízí několik typů - lineární termostatické, kompaktní termostatické i klasické,  a také tzv.poličku, kdy tělo samotné baterie slouží jako odkládací prostor. 


12 moderních barevných variant lahodí oku a směle je sladíte s jakýmkoliv stylem stávající koupelny. 

více fotografií kolekce Gessi Hi-Fi naleznete zde: https://www.gessi.cz/produkty/wellness/hi-fi 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.