Dokonalé propojení minimalistické koupelny a sauny v Liberci

Dnes vás zveme na prohlídku do zbrusu nové koupelny realizované firmou Dorint Liberec, kde hlavní roli hraje jednolitý minimalistický koncept v betonovém provedení a navazující kombinovaná sauna plná technických vychytávek. Zcela jednotný design v betonové stěrce jak na zdech, tak na podlahách, si zákazník zamiloval. Ve sprchovém koutě minimalistický vzhled podtrhují černé matné baterie Zucchetti a […]

Dnes vás zveme na prohlídku do zbrusu nové koupelny realizované firmou Dorint Liberec, kde hlavní roli hraje jednolitý minimalistický koncept v betonovém provedení a navazující kombinovaná sauna plná technických vychytávek.

Zcela jednotný design v betonové stěrce jak na zdech, tak na podlahách, si zákazník zamiloval. Ve sprchovém koutě minimalistický vzhled podtrhují černé matné baterie Zucchetti a hlavová sprcha Noken, ladící odkládací poličky a téměř neviditelný podlahový žlab.

Lícování zápustné vany Treesse s panely taktéž provedenými v betonové stěrce, je až chirurgicky přesné.

Černá stojánková vanová baterie nesmí chybět.

Dokonalý vzhled doplňují i další černé prvky, jakými jsou vypínače či radiátor.

Světle šedý interiér koupelny dokonale rozjasňuje navazující vnitřní sauna v provedení světlého dřeva Abachi. Dřevo abachi je původem z Afriky a disponuje několika zajímavými vlastnostmi. Díky celoročně stejným podnebným podmínkám růstu nemá letokruhy a naopak má krásnou vlasovou kresbu, a dále je signifikantní pro svou malou tepelnou vodivost. Toto dřevo tedy nepálí ani při vysokých teplotách a přímému kontaktu s pokožkou.

Samotná sauna je kombinací finské a infra sauny a je vytvořena z lamel. Designově složitý návrh obsahuje i kamna zapuštěná přímo v lavici a třešničkou na dortu je speciální designové ovládání sauny. Efektivní barevné osvětlení dotváří perfektní atmosféru této povedené sauny.

Další obrázky z této povedené realizace Dorintu Liberec si můžete prohlédnout zde:

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram