Harmonické prostory koupelen a toalety v Luštěnici

Realizace, do které vás dnes pozveme, by mohla stát modelem při popisování současného moderního interiérového designu. Za touto krásnou přeměnou snu ve skutečnost stojí team firmy Dorint Liberec. Vzdušné krásné prostory plné světla, beton imitující obklady a dlažby, dřevěný nábytek a výrazné černé prvky; to vše dohromady vytváří oku lahodící prostředí, ve kterém se jistě […]

Realizace, do které vás dnes pozveme, by mohla stát modelem při popisování současného moderního interiérového designu. Za touto krásnou přeměnou snu ve skutečnost stojí team firmy Dorint Liberec.

Vzdušné krásné prostory plné světla, beton imitující obklady a dlažby, dřevěný nábytek a výrazné černé prvky; to vše dohromady vytváří oku lahodící prostředí, ve kterém se jistě majitelé cítí velmi příjemně pokaždé, když do koupelen či na toaletu vstoupí…

V podkroví se nachází koupelna s prostorným otevřeným sprchovým koutem, tzv. walk-in, a nepřehlédnutelná vana do prostoru z umělého kamene. Černé baterie a sprchová souprava s hlavovou sprchou jsou od firem Gessi a Noken. Sanitární keramiku dodala italská firma Catalano.

Na podlaze a stěnách můžete vidět velkoformátový obklad a dlažbu Porcelanosa z kolekce Dover.

Kompaktní koupelna v přízemí disponuje velkorysým sprchovým koutem s bočními masážními tryskami firmy Gessi. Od téže společnosti je i sprchová termostatická baterie se sprchovým setem a hlavovou sprchu, vše v moderní černé povrchové úpravě.

Na stěnách opět naleznete obklad firmy Porcelanosa, tentokrát však podlahu zdobí mozaika s jednotlivými dílky ve tvaru hexagonu. Dále v této koupelně můžete zahlédnout umyvadla Catalano a baterie Gessi.

Samostatná místnost s toaletou, taktéž Catalano, je vybavena i praktickým malým umývátkem, které šetří prostor, avšak nijak nesnižuje možnost jeho používání. Černá umyvadlová baterie Noken, bidetovací sprška a doplňky i zde dotváří dokonalý svěží vzhled celého interiéru díky kontrastnímu odstínu. I zde můžete na zdech a podlaze vidět obklad a dlažbu Porcelanosa z kolekce Dover.

Prohlédněte si celou galerii fotografií z této zdařilé realizace:

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram