Hotel Courtyard Marriott

UL.HOLANDSKÁ, BRNO. DODAVATEL DARA INTERIER. Hotel Courtyard Marriott je situovaný v Brně v nové komerční zóně plné zeleně, nedaleko řeky Svratky, která je po obou březích lemována stezkami na kolo, brusle, ale i pěší vycházky.Prostory hotelu jsou vyvedeny v moderním duchu. Interiér je namíchán z šedých, modrých a hnědých odstínů, z použitých materiálů je významné […]
UL.HOLANDSKÁ, BRNO. DODAVATEL DARA INTERIER.

Hotel Courtyard Marriott je situovaný v Brně v nové komerční zóně plné zeleně, nedaleko řeky Svratky, která je po obou březích lemována stezkami na kolo, brusle, ale i pěší vycházky.
Prostory hotelu jsou vyvedeny v moderním duchu. Interiér je namíchán z šedých, modrých a hnědých odstínů, z použitých materiálů je významné dřevo, sklo a imitace kamene.
Ve velkoryse pojatých koupelnách a sociálních zařízeních naleznete umyvadla a toalety značky Catalano a umyvadlové, vanové a sprchové baterie firmy Zucchetti.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram