LUXUSNÍ KOUPELNY PLNÉ EMOCÍ

Seznamte se s jedním z nejkrásnějších projektů Ateliéru Kunc Architects, dvoupodlažní vilou o 300 m2 v Průhonicích, která je dokonalým vyústěním konceptu studia – architektury plné emocí. Celý interiér vyniká unikátní prací s materiály a náladou. Interiéry koupelen nejsou výjimkou. Jejich koncept vychází z uvědomění, že na naše prožívání a emoce blahodárně působí materiály, tvary a textury mající inspiraci v přírodě. […]

Seznamte se s jedním z nejkrásnějších projektů Ateliéru Kunc Architects, dvoupodlažní vilou o 300 m2 v Průhonicích, která je dokonalým vyústěním konceptu studia – architektury plné emocí. Celý interiér vyniká unikátní prací s materiály a náladou. Interiéry koupelen nejsou výjimkou. Jejich koncept vychází z uvědomění, že na naše prožívání a emoce blahodárně působí materiály, tvary a textury mající inspiraci v přírodě.

Master koupelna jako prostor pro zklidnění

Master koupelnu architekti pojali jako wellness a s ohledem na koncept pro ni zvolili ideální kolekci od Gessi s názvem Goccia. Její harmonický tvar, který je inspirovaný dokonalostí tvaru kapky vody, mohou majitelé obdivovat na umyvadlových bateriích i vanové baterii. Díky volbě klasického chromového povrchu připomínají kapky rosy. Poetickou atmosféru dovádějí k dokonalosti dlažby a obklady Porcelanosa s přírodními texturami. Jako součást dokonalé relaxace nemůže chybět sauna z portfolia Dorint.

Koupelna, dlažba dřevo, volně stojící vana a baterie, dřevěné doplňky a dekorace, skleněná sprchová zástěna

Unikátní toaleta s podmanivou atmosférou

Interiér toalety je působivým dokladem toho, že netradiční přístupy k tvorbě interiérů se vyplácejí. Jako umělecký solitér se v ní vyjímá kamenné umyvadlo Krabi od L´Antic Colonial, nad nímž se sklání volně stojící umyvadlová baterie Goccia, tentokrát v černém matu. Působivou atmosféru dovádí k dokonalosti keramická dlažba Par-ker od Porcelanosa, kterou si lehce spletete s přírodním dřevem.

Koupelna s toaletou, kamenné umyvadlo na postavení, designové osvětlení

Dokonalé ladění v koupelně pro hosty

Koupelna pro hosty se vyznačuje barevností tón v tónů, která přináší zklidnění a vyvolává příjemné pocity. Ty posilují četné přírodní prvky, které se projevují i ve volbě keramických parket Porcelanosa a obkladu odkazujícím na přírodní pískovec. Čisté vyznění podporují také chromové baterie nadčasových tvarů kolekce Pan od italské značky Zucchetti. Kos.

Koupelna s dlažbou v dekoru dřeva, mramorová deska pod umyvadlem, umyvadla na desce, bílý radiátor

Luxusní šatna jako plnohodnotná součást interiéru

Rukopis Dorint se objevuje nejen v koupelnách, ale nachází se také v prostoru šatny. Všechny módní kousky majitelů zde nacházejí důstojné úložné místo v luxusní šatní skříni značky Gamadecor, která se vyznačuje propojením perfektního designu a precizního zpracování těch nejlepších materiálů.

Velká šatna se zásuvkami a osvětlením

Foto -  http://www.dorintpha.cz/cs/realizace

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram