Moderní koupelna ve znamení kolekce Gessi Cono

Štíhlý kónický tvar typický pro kolekci Gessi Cono, je velmi zajímavým jednotícím prvkem koupelny ve slovenské novostavbě. Celkový koupelnový interiér působí orientálním dojmem, což ještě podtrhuje měděná barva kolekce. Tato netradiční barva v lesklé úpravě navíc oživuje a rozjasňuje decentně a minimalisticky bíle laděný prostor. Návrh a realizace této luxusní slovenské koupelny vznikla pod taktovkou architektky Andrei […]

Štíhlý kónický tvar typický pro kolekci Gessi Cono, je velmi zajímavým jednotícím prvkem koupelny ve slovenské novostavbě. Celkový koupelnový interiér působí orientálním dojmem, což ještě podtrhuje měděná barva kolekce.

Tato netradiční barva v lesklé úpravě navíc oživuje a rozjasňuje decentně a minimalisticky bíle laděný prostor. Návrh a realizace této luxusní slovenské koupelny vznikla pod taktovkou architektky Andrei Stollárové ve spolupráci s koupelnovým studiem ROKUR.

Budoucí majitelé novostavby si přáli naplno využít prostor koupelny a umístit do ní nejen umyvadlo, ale i rozměrnou vanu a sprchový kout.
Volně stojící vana, snově umístěná pod oknem, byla osazena designovou podomítkovou vodovodní baterií s výtokovým ramínkem a samostatnou sprchovou soupravou. Díky tomuto řešení budou moci majitelé pohodlně používat napouštění vany i sprchování ruční sprchou.

Měděná vanová podomítková baterie, mramorový obklad

Sprchový kout sousedící s vanou se také pyšní vybavením z kolekce Gessi Cono. Hlavová sprcha v měděné barvě, hladký povrch a perfektní lícování všech dílu sprchové hlavice jsou výsledkem dokonalého řemeslného zpracování firmy Gessi. Sprchová podomítková baterie a souprava ruční sprchy ladí v každém detailu a za povšimnutí jistě stojí i designový podlahový žlab, který je téměř neviditelně ukrytý v dlažbě.

Mramorová koupelna s vanou do prostoru, měděná vodovodní vanová baterie, skleněný sprchový kout

Umyvadlo umístěné na skříňce s mramorovou deskou kromě umyvadlové baterie Cono disponuje i padnoucí výpustí z dílny Gessi ve stejném odstínu. Třešničkou na dortu je pak výběr doplňků, opět z kolekce Cono – pohárek na postavení, dávkovač tekutého mýdla a držák na ručník.

Umyvadlo s měděnou stojánkovou vodovodní baterií, zrcadlo nad umyvadlem, černá zásuvka, žlutý radiátor, mramorový obklad

Celkový interiér koupelny je krásně sladěný, moderní a prostor je skvěle využitý přesně tak, jak si budoucí majitelé přáli.

A my se už nyní těšíme, kam zavítají produkty od společnosti Gessi příště.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram