Rekonstrukce vily v industriálním stylu

Industriální styl je jednou ze stálic současných interiérů a stal se i ústředním motivem rekonstruované koupelny na Slovensku. Jedním z požadavků tohoto stylu je vzdušný prostor s dostatečně velkým oknem, aby byla dosažena potřebná prosvětlená atmosféra bývalých průmyslových hal a továren. A právě takovým prostorem disponují majitelé vily na Slovensku a rekonstrukce koupelny mohla začít... V rámci této […]

Industriální styl je jednou ze stálic současných interiérů a stal se i ústředním motivem rekonstruované koupelny na Slovensku. Jedním z požadavků tohoto stylu je vzdušný prostor s dostatečně velkým oknem, aby byla dosažena potřebná prosvětlená atmosféra bývalých průmyslových hal a továren.

A právě takovým prostorem disponují majitelé vily na Slovensku a rekonstrukce koupelny mohla začít...

V rámci této rekonstrukce byl pro celý prostor koupelny využit velkoformátový obklad a dlažba ve studeném odstínu šedé barvy s imitací hrubozrnné struktury.

Prostorné okno přinášející potřebné světlo přímo vybízelo k umístění bílé volně stojící vany v jeho blízkosti. Baterie k této vaně byla zvolena z ryze industriální kolekce Gessi s názvem INCISO. Robustní a drsný vzhled vodovodní baterie kontrastuje s minimalistickým tvarem vany a tvoří tak dokonalou kombinaci.

industriální koupelna

Kolekce Gessi INCISO byla také nainstalována nad umyvadlem Catalano. Toto umyvadlo z kolekce Horizon je umístěné na keramické desce z téže série a je velice praktické pro standardní užívání, ale také při následné jednoduché údržbě.

industriální koupelna,

Zmíněnou kolekci Gessi INCISO objevíte také ve sprchovém koutě, kde čistou a surovou krásu sprchové baterie a sprchové soupravy doplňuje do detailů propracovaná hlavová sprcha.

Díky této zdařilé rekonstrukci s harmonií barev a vzorů se koupelna stala místem pro vyhledávanou relaxaci s velmi příjemnou atmosférou.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram