SQUAT ID23

UL.PAŘÍŽSKÁ, PRAHA 1. DESIGNER IVANKA KOWALSKI A ARCHITEKTKA RADKA VALOVÁ OOOOX. INVESTOR PSN. Projekt pod názvem SQUAT ID23 skrývá unikátní projekt původního činžovního domu v srdci Prahy v Pařížské ulici. Historický objekt je rozdělen do pěti bytů, kde každý byl zrekonstruován pod vedením jiného architekta, v pěti odlišných stylech, pro pět zcela rozdílných rodin. Pečlivě […]
UL.PAŘÍŽSKÁ, PRAHA 1. DESIGNER IVANKA KOWALSKI A ARCHITEKTKA RADKA VALOVÁ OOOOX. INVESTOR PSN.

Projekt pod názvem SQUAT ID23 skrývá unikátní projekt původního činžovního domu v srdci Prahy v Pařížské ulici. Historický objekt je rozdělen do pěti bytů, kde každý byl zrekonstruován pod vedením jiného architekta, v pěti odlišných stylech, pro pět zcela rozdílných rodin. Pečlivě byl vybírán každý použitý materiál, povrch či odstín i toho nejmenšího doplňku. Důraz byl kladen nejen na design, ale i na kvalitu použitých materiálů a zařízení. V koupelnách tedy nemohly chybět produkty firmy Designbath.

Sofistikovaný byt architektky Ivanky Kowalski byl doplněn výrobky Gessi – konkrétně sériemi Goccia a Cono (v méně obvyklé měděné barvě). Další netypická barva - červená - se objevuje na bateriích značky Zucchetti série Isystick a dále bílé baterie a sprcha ze série Faraway. Své místo našla i sanitární keramika firmy Catalano a z umělého kamene Krion (firma Systempool) vana a umyvadlo.

Nostalgický byt ateliéru OOOOX sází na kombinaci černé, bílé a bronzové. V koupelnách naleznete například zajímavě řešené umyvadlo s páskou z Krionu (Systempool), černé a bílé baterie značky Zucchetti, sanitární keramiku firmy Catalano, baterie a umyvadlo ze série Goccia firmy Gessi nebo černé umyvadlo s konzolemi italské značky Kos.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram