Restaurace SILQ, zážitek z kuchyní Hedvábné stezky

Nová restaurace v Praze nabízí nejen nevšední gurmánský zážitek, ale i půvabnou vizuální podívanou v podobě svého interiéru. Za vzhledem interiéru stojí ADR, MgA. Aleš Lapka a MgA. Petr Kolář , spolupracující Ing. arch. Anna Vildová  a  Ing. arch. Petr Červašek.  Jedním z vybraných materiálů do tohoto vznešeného interiéru se stal i FITWALL od firmy Krion, který je […]

Nová restaurace v Praze nabízí nejen nevšední gurmánský zážitek, ale i půvabnou vizuální podívanou v podobě svého interiéru.

Za vzhledem interiéru stojí ADR, MgA. Aleš Lapka a MgA. Petr Kolář , spolupracující Ing. arch. Anna Vildová  a  Ing. arch. Petr Červašek. 

Jedním z vybraných materiálů do tohoto vznešeného interiéru se stal i FITWALL od firmy Krion, který je přímo stvořený svými vlastnostmi pro umístění ve veřejných prostorách. Díky jednoduchému opracování a bleskové pokládce ho lze umístit kamkoliv, třeba na pult, zdi či nábytek. Do restaurace SILQ byl zvolen FITWALL ROLLING, jehož jemná přírodní struktura skvěle zapadá do konceptu celého interiéru.

Nejen samotná restaurace, ale i toalety jsou místem, kde na vás čekají do detailu propracovaná zákoutí.

Zeď za umyvadlem zdobí zelenomodré keramické dlaždičky Porcelanosa Brick Vetri Blue a Deco Vetri Blue s reliéfem v podobě svislých trubiček. Minimalistická podomítková umyvadlová baterie je od výrobce Gessi z kolekce Gessi316.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram