Rezidence Hendlův Dvůr

PRAHA 6. ARCHITEKT JAN KAČER AIP ARCHITEKTI. INVESTOR SKANSKA. Hendlův dvůr, původně nazývaný Šárecký dvorec, je zmiňován již v nejstarších kronikách a vztahují se k němu prastaré legendy. Rezidence Hendlův dvůr je architektonicky i urbanisticky významný celek patřící do nejstarší zástavby příslušné části Dejvic. Základní ideou rekonstrukce a dostavby byla celková revitalizace původních historických objektů […]
PRAHA 6. ARCHITEKT JAN KAČER AIP ARCHITEKTI. INVESTOR SKANSKA.

Hendlův dvůr, původně nazývaný Šárecký dvorec, je zmiňován již v nejstarších kronikách a vztahují se k němu prastaré legendy.

Rezidence Hendlův dvůr je architektonicky i urbanisticky významný celek patřící do nejstarší zástavby příslušné části Dejvic. Základní ideou rekonstrukce a dostavby byla celková revitalizace původních historických objektů a citlivé dotvoření areálu v kontextu s okolní zástavbou.

Designbath se podílel na vytváření koupelen v objektu. Dodána byla sanitární keramika značky Catalano, baterie a sprchové systémy značky Gessi, sprchové zástěny Inda a dlažby a obklady Porcelanosa.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram